PISZĄ O NAS ...


W dziale tym znajdziesz artykuły dotyczące "Domu pod Świerkiem", relacje oraz zdjęcia z wydarzeń z Naszym udziałem zamieszczane przez inne serwisy internetowe.


Życzymy miłej lektury!


  

 Nowy bus dla dzieci


Centrum Wspierania Rodziny „Dom pod Świerkiem” w Białogardzie podczas wakacji otrzymało nowy samochód.
Termomodernizacja "Domu pod Świerkiem"


Pomimo upalnego lata trwają prace remontowe w budynku, w którym znajdują się dwie jednostki opiekuńczo wychowawcze Centrum Wspierania Rodziny "Dom pod Świerkiem" w Białogardzie.Szlachetna akcja mikołajkowa 04.12.2016 r.


Fani motoryzacji z Białogardu, Kołobrzegu i Koszalina po raz kolejny pokazali ,że są wspaniałymi , pozytywnymi ludźmi o dobrych a przede wszystkim wielkich sercach. Poświęcili swój czas i pieniądze aby nieść radość innym.


 

Mikołajki w Dobrowie


Wyjątkowa impreza mikołajkowa odbyła się 6 grudnia na terenie bunkrów poradzieckich w Podborsku. Zabawa świąteczna została przegotowana przez Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Miłośników Historii i Tajemnic czyli opiekunów bunkrów oraz Oddział Zewnętrzny w Dobrowie Aresztu Śledczego w Koszalinie.

 

 

Mundurowy Mikołaj w Domu Pod Świerkiem


Kołobrzescy policjanci wraz ze strażnikami granicznymi odwiedzili najmłodszych mieszkańców Ośrodka Wspierania Rodziny „Dom Pod Świerkiem” w Białogardzie.

 

"Dom pod Świerkiem" na medal


Tradycją już jest udział pracowników i wolontariuszy Ośrodka Wspierania Rodziny „Dom pod Świerkiem” w turnieju drużyn mieszanych w piłkę siatkową o Puchar Przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury Fizycznej, Sportu i Rekreacji Rady Gminy w Rąbnie.