Mikołajki 2010.

2010-12-22 10:06

 

 
3 grudnia jako co roku z pomocą dotarli do naszego ośrodka przedstawiciele Białogardzkiej firmy "POL-DRÓG". Od lat wspierają naszych podopiecznych fundując im świąteczne paczki. Takie gesty są niezwykle ważne i wyjątkowe dla naszych dzieci. Dzięki takim wyróżnieniom czują one, że są ważne dla innych. Dziękujemy serdecznie za okazane wsparcie, które traktujemy jako wyraz Państwa dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym.
 
6 grudnia odwiedziły nas Pani z Kołobrzeskiego Stowarzyszenia Kobiet. Atrakcją spotkania był oczywiści Mikołaj, który obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Przy słodkim poczęstunku i świetnej zabawie dzieci mile spędziły czas. Było bardzo wesoło i sympatycznie.
 
W godzinach popołudniowych tego samego dnia odwiedził nas także klub motocyklowy BORUTA MC, Oczywiście wizyta nie była bezcelowa, na warczącym motocyklu przywieźli Mikołaja, a razem z nim pełne kartony prezentów:) Dziękujemy!
 
10 grudnia odwiedził nas Nadmorski fanklub Lecha Poznań, oczywiście był Mikołaj, oczywiście w odpowiednich barwach, niebiesko-biały i obdarował dzieci prezentami, oczywiście także w odpowiednich barwach, był to plecak pełen słodyczy i gadżetów klubu Lecha Poznań.
 
Zdjęcia z tych wydarzeń można obejrzeć w dziale "Galeria"